Philips’in yeni salata yapma makinesi HR1387, birçok farklı ve üstün özelliği bir arada sunuyor. Salata malzemesinin makineden kaseye kolayca aktarılması için, ağız kısmı benzer ürünlere göre çok daha yüksek ve kullanışlı. 200 W’lık güçlü motoruyla performansı da son derece yüksek.

Philips HR1387 beş farklı kesim opsiyonu sunuyor. İnce – kalın rendeleme, ince – kalın dilimleme ve jülyen doğrama, farklı görsellikte salatalar üretmeniz için son derece uygun.

Philips’in yeni salata yapma makinesi HR1387, tüm salata malzemesini estetik ve isteğinize uygun şekilde şekilde doğruyor. Çalışma esnasında ortamı kirletmeyen, geniş haznesiyle birçok farklı malzemeyi bir arada kullanmayı sağlayan ve kısa sürede işini bitiren HR1387, oldukça pratik.

Salata malzemeleri için birçok farklı kesim alternatifi sunan Philips’in yeni salata yapma makinesi, saniyeler içinde en iyi sonucu almanızı sağlıyor. Taze ev yapımı salatalar için en iyi seçeneklerden biri olan HR1387, kesilen malzemeyi direkt olarak özel kabının içine aktarıyor ve böylece servise hazır hale getiriyor. 200W’lık motoruyla son derece güçlü olan ürün, 5 farklı paslanmaz çelik bıçağa ve geniş malzeme başlığına sahip.

Bulaşık makinesinde yıkamaya uyumlu parçalarıyla oldukça kolay temilenen Philips HR1387 ile zahmetsizce, sağlıklı, lezzetli ve yaratıcı salatalar hazırlayabileceksiniz. Philips HR1387, 179.90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Yorum Yazın

© 2012 Yenilikleronline ·