flormar-cc-creamDaha herkes BB kremlere yeni alışmışken, CC kremler daha bir elin parmağını geçmeyecek sayıda markada varken, bu konuda hızlı davranarak rakiplerini şimdiden geride bırakan Flormar’ı gerçekten kutlamak gerekiyor. BB kremleri hepimiz çok sevdik, biliyorsunuz şimdi sırada CC kremler var :)  BB kreme göre daha ilave kapatıcılık sağlayan bu ürünü denemek için sabırsızlanıyorum :) / AYŞE ENGEZ

Flormar’ın yeni ürünü CC krem dört farklı renk tonu ile cildinizde yumuşak bir dokunuşla harikalar yaratıyor. Renk kontrolü olarak kullanılan bu yenilikçi formül cilt kusurlarının görünümünü azaltırken nemlendirici özelliği sayesinde cildinize canlı ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

Cildinizin doğal görünüm kazanması için ilave kapatıcılık sağlayan ve renk tonunun dengelenmesine yardımcı olan cc creamler, uygulama sırasında krem içeriğindeki kapsül pigmentlerin patlayarak fondötene dönüşmesine yardımcı oluyor.

Yağlı ciltler tarafından da rahatlıkla kullanılabilen CC kremler, güneş koruması sağlıyor, nemlendiriyor aynı zamanda bir fondöten misali cilt tonunu eşitliyor.

Cildinizde homojen renk dağılımına yardımcı olan CC kremler farklı renklerdeki seçenekleri ile cildinize kusursuz canlılık katıyor. Mor renkli CC krem özellikle soluk ve sarı tonların aydınlatılmasında kullanılırken; Yeşil renkli CC krem ile cilt yüzeyindeki sivilce, leke ve pullanma gibi kızarıklıklarınızı nötralize edebilirsiniz. Pembe renkli CC krem maviden yeşile çalan gözaltı morluklarını aydınlatarak cildinizin canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Bej renkli CC krem ise cildinizin doğal görünüm kazanması için ilave örtücülük ve eşit tonlamanın yapılmasına yardımcı oluyor.

Cildinizin nem dengesini korumasına ve aydınlanmasına yardımcı olan CC kremler renkli ve güçlü yapısı ile doğal güzelliğinizin vazgeçilmezi olacak.

UV Koruma: İçeriğindeki organik filtreler sayesinde güneşin tüm zararlı etkilerine karşı korumada yardımcı olur. (SPF 15 )

*CC Kremi ince bir tabaka olarak fondöten altına veya doğrudan uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

CC Krem’in satış fiyatı: 23,50 TL

Yorum Yazın

© 2013 Yenilikleronline ·